pazartesi sozleri

pazartesi sozleri

Etiketler pazartesi sozleri,pazartesi mesajlari,pazartesi kisa sözler
islami sohbet pazartesi sozleri
Kategori guzel-sozler
Bu Dua Sitesi 600 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dua Bahçesi Sohbet

pazartesi sozleri Hakkında Detaylar

Herkesin stres olduğü Pazartesi günü olan Pazartesi ile ilgili sözleri sizler için derleyip bir araya getirdik Hayırlı Haftalar Mesajı Yeni haftaya günaydın Resimli Pazartesi Mesajları Dini Pazartesi Mesajları Pazartesi Mesajları gif Pazartesi Mesajları dostlara Komik Pazartesi Mesajları Yeni hafta Mesajları

 

Mutlu Pazartesi Dilekleri, Komik Mesajlar ve Pazartesi Sözleri

Dilerim ki yeni haftanız bol bol uğurlu, şans dolu ve de pek güzel geçsin. Pazartesi gününüzün iyi geçmesi dileği ile.

Tüm sevdiğim dostlarımın yeni bir haftasının güzel geçmesini ve de pazartesi günlerinin en güzel ve de en verimli şekilde geçmesini temenni ederim.

Hiçbir sorun ile karşılaşmadığın, problemlerin senden uzak olduğu, bol bol gülümsediğiniz ve bereket dolu bir haftanız olsun. Yeni haftanızın hepimiz için çok ama çok iyi olmasını temenni ederim.

Yeni bir haftaya başlıyoruz ve bu haftaya başlamak için iyi şeyler düşünelim ki daha da iyi olaylar karşımıza çıksın. Çünkü iyi düşünen bir insanın başına elbette ki iyi olaylar gelir, bunun için iyi düşünelim ve güzel bir pazartesi günü yaşayalım.

Yüzünüz ve de yüreğiniz hep gülümsesin ve mutlu olsun. İyi bir pazartesi günü geçirin ve bol bol bereketli, kıymetli ve de verimli bir gün geçirmenizi dilerim.

Merhaba pazartesi. Biz tüm geçen haftanın yükünü attık ve seni karşılamak için yeniden hazır olduk. Sen de bizlere bol bol güzellikler getir ve şans hep bizden yana olsun. İyi pazartesi günleriniz olsun.

Pazartesi Sözleri

Bu hafta hep iyilikler ile karşılaşalım ve de tüm güzellikler bir şekilde bizi bulsun. Tüm sorunlar tek tek yolumuzdan çekilsin ve en karanlıktan bile kolayca aydınlığa çıkalım. Güzel bir pazartesi günü yaşamanızı temenni ederim.

Kazanın ve belanın asla bize bulaşmadığı, acıdan ve dertten uzak durduğumuz, güzelliklerin hep sizinle olduğu bir pazartesi gününüz olsun. Daha iyi olmanızı ve her geçen gün daha iyiye gitmenizi temenni ederim. Hoşgeldin pazartesi sözleri devam ediyor.

Tekrardan hoş geldin pazartesi, yeni bir haftayı en baştan yaşamaya ve de sağlık ve huzur ile olduğumuz bir hafta yaşamanızı dilerim. Bilin ki, iyi bir haftanın başlangıcı iyi bir pazartesi günü yaşamaktan geçer. Onun için güzel bir pazartesi günü yaşayın.

Yeni bir hafta da aslında yeni günleri yaşamak ile gerçekleşir. Ayrıca yeni bir pazartesi gününü yaşamak demek de yeni umutları da beraberinde getirir. Şansın hep sizle olduğu ve de mutluluğun hiç yanı başınızdan eksilmediği bir pazartesi günü yaşamanızı dilerim.

Pazartesi günü yorgunlukların ve işe tekrar dönme gününün vaktidir ama bizler yine de bu yoğun günde bile ailemizi ve tüm sevdiklerimizi ihmal etmemeliyiz. Onun için size ve tüm sevdiklerinize güzel bir pazartesi günü dilerim.

Pazartesi İle İlgili Sözler

Güzel ve mutlu bir pazartesi yaşamak demek aslında tüm haftanın mutlulukla ve güzellik le geçmesi anlamına gelir. Çünkü iyi başlangıçlar diğer tüm güzellikleri de beraberinde getirir. Onun için çok mutlu ve de çok keyifli bir pazartesi günü yaşamanızı dilerim.

Pazartesi aslında her ne kadar iş ve stres ile bağdaşmış olsa bile her gün hayalleri için uyanan ve yeniden işine gitmeye devam eden insanların güçleri ile de bağlantılıdır. Hayalleri ile yaşayan ve hayalleri için yaşayan insanlardan biri olmanız dileği ile. Güzel bir pazartesi günü geçirirsiniz umarım.

Pazartesi demek haftanın ilk günü olması gibi aynı zamanda da bir yeniden doğuşa işarettir. Bunun için her pazartesi yeniden doğan hafta ve yeniden doğan kendimiz için güzel dileklerde bulunmalı ve bol bol olumlu düşünmeliyiz.

İnşallah bu yeni haftaya kazasız, belasız ve sorunsuz başlarız. Ayrıca bugünü de tüm güzellikleri ile yaşar ve olumsuz olan her şeyden kaçınır, bol bol dua edersiniz. Hayırlı pazartesi günleri yaşamanızı temenni ederim.

Sıradaki İslami Dualar

 • 29 ekim Cuma mesajları 29 ekim Cuma mesajları duabahcesi ekibi olarak en güzel anlamlı 29 ekim Cuma mesajları, facebook twiterde istegram da payalaşabılıceğiniz Cuma mesajları ile Hayırlı Cumalar dileriz 29 Ekim 2021 Dualı, kısa ve uzun, anlamlı ve resimli Cuma mesajları ve sözleri burada
 • eşlerin arasını düzelten dua eşlerin arasını düzelten dua Duabahcesi Sohbet eşlerin arasını düzelten dua Eşlerin Arasını Düzelten Dualar EŞLER ARASINDA SOĞUKLUĞUN GEÇMESİ İÇİN DUA VE ESMA ZİKİRLERİ Allah (c.c) un izni ile anlaşamayan eşlerin şu duayı okumaları soğukluk giderilmesine yardımcı olabilir
 • Müslümanlar Sohbet Müslümanlar Sohbet Müslümanlarla islami chat,Müslümanlar islami sohbet odaları. Müslüman dini Sohbet Odaları Müslümanlarin Dini Chat Sitesi Kullanıcılarına Nurchat dini chat, islami mobil sohbet odaları hizmetini bedava olarak sağlayan Ve google üzerinden en Hizli giriş yapmanizi sağlayan sitedir
 • Abdurrahman Önül - Hacca Gidiyor Hacılar Abdurrahman Önül - Hacca Gidiyor Hacılar En güzel hac ilahisi bana gore Abdurrahman Önül , Hacca Gidiyor Hacılar dinle indir sözleri,hocam Allahın Rahmeti bereketi üzerinize olsun inşallah güzel yüreyinize sağlık cokk sevdiyim ilahilerinizden biri Allah sizden razı olsun inşallah gitmek nasip olur inşallah istiyen bütün herkese Amin ,Okadar içimizde büyük bir hasret Allahu teala nasip eylesin inşallah gitmeyi birgün cümlemize inşallah Agzniza sağlık Abdurahman hocam cok guzel bir ilahi olmuş
 • nazar duası nazar duası nazar duası,Nazara Karşı Okunacak Dualar NAZAR DUASI OKU aman nazar değmesin demeyle nazar değmesini koruyamazssınız Çoluk Çocuğa bebeğe yaşliya gence evleneeck kızlarimiza Nazara Karşı Okunacak Dualar sayfamizi mutlaka okumanizi tavsiye edıyoruz
 • perşembe gunu sözleri perşembe gunu sözleri perşembe gunu sözleri Perşembe günü Günaydın Mesajları Merhaba perşembe Hareketli Perşembe Mesajları Komik perşembe mesajları Perşembe günü dini Sözler Perşembe Günü Mesajları İndir Günaydın perşembe günü Perşembe Günü Mesajları Resimli
 • En Çok Dinlenen İlahiler En Çok Dinlenen İlahiler En Çok Dinlenen İlahiler Bu ne güzel aşkdır tek çıkarsız ilahi bir nurdur elhamdülillah,Rabbıma rahmanıma ne kadar hamd etsem azdır bizi kendine kul isminin yanına yazdığı ismin hürmetine kainatı sen olmasaydın yaratmazdım diyen rabbimin kulu olmak Resulüne habibine ümmet olmak ne büyük bir şereftir elhamdülillah
 • sali gunu sözleri sali gunu sözleri sali gunu sözleri sali sallanirken bizde boş dürmadık Salı günü Günaydın mesajı, hayırlı sabahlar mesajı, Günaydın resimleri, Sağlık, sevgi, başarı, enerji dolu sevdiğiniz insanlarla birlikte sizlerin olsun sali gunu bizlerin olsun
 • YAKARIŞ DUASI YAKARIŞ DUASI En etkili dua nedir Allah herkesin duasını kabul eder mi Rabbime YAKARIŞ allah a en guzel yalvaris dua sekli Dua Yalvariş yakarış En içli dualar allah a yakarış duası allah a yalvarma sözleri Sübhanallah duası gece allah a yalvarmak yakarmak,Ey gökleri ve yeri hak ile Yaratan Allah ım! Ey geceyi gündüzün üzerine; Gündüzü de gecenin üzerine örten Allah ım! Ey güneşi ve Ay ı emre âmade kılan Allah ım
 • Zor Bir İş için Ya Bediu Esması ile Kurtuluş Zor Bir İş için Ya Bediu Esması ile Kurtuluş Zorluklar kadar kolaylıkların da olduğu bu hayatta yine her zaman dualarla tutunuyoruz. Her zorluğa karşı bir dua ile Kurtuluş çaresi arıyoruz. Allah dualarımızı kabul etsin.