pazartesi sozleri

pazartesi sozleri

Etiketler pazartesi sozleri,pazartesi mesajlari,pazartesi kisa sözler
islami sohbet pazartesi sozleri
Kategori guzel-sozler
Bu Dua Sitesi 149 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dua Bahçesi Sohbet

pazartesi sozleri Hakkında Detaylar

Herkesin stres olduğü Pazartesi günü olan Pazartesi ile ilgili sözleri sizler için derleyip bir araya getirdik Hayırlı Haftalar Mesajı Yeni haftaya günaydın Resimli Pazartesi Mesajları Dini Pazartesi Mesajları Pazartesi Mesajları gif Pazartesi Mesajları dostlara Komik Pazartesi Mesajları Yeni hafta Mesajları

 

Mutlu Pazartesi Dilekleri, Komik Mesajlar ve Pazartesi Sözleri

Dilerim ki yeni haftanız bol bol uğurlu, şans dolu ve de pek güzel geçsin. Pazartesi gününüzün iyi geçmesi dileği ile.

Tüm sevdiğim dostlarımın yeni bir haftasının güzel geçmesini ve de pazartesi günlerinin en güzel ve de en verimli şekilde geçmesini temenni ederim.

Hiçbir sorun ile karşılaşmadığın, problemlerin senden uzak olduğu, bol bol gülümsediğiniz ve bereket dolu bir haftanız olsun. Yeni haftanızın hepimiz için çok ama çok iyi olmasını temenni ederim.

Yeni bir haftaya başlıyoruz ve bu haftaya başlamak için iyi şeyler düşünelim ki daha da iyi olaylar karşımıza çıksın. Çünkü iyi düşünen bir insanın başına elbette ki iyi olaylar gelir, bunun için iyi düşünelim ve güzel bir pazartesi günü yaşayalım.

Yüzünüz ve de yüreğiniz hep gülümsesin ve mutlu olsun. İyi bir pazartesi günü geçirin ve bol bol bereketli, kıymetli ve de verimli bir gün geçirmenizi dilerim.

Merhaba pazartesi. Biz tüm geçen haftanın yükünü attık ve seni karşılamak için yeniden hazır olduk. Sen de bizlere bol bol güzellikler getir ve şans hep bizden yana olsun. İyi pazartesi günleriniz olsun.

Pazartesi Sözleri

Bu hafta hep iyilikler ile karşılaşalım ve de tüm güzellikler bir şekilde bizi bulsun. Tüm sorunlar tek tek yolumuzdan çekilsin ve en karanlıktan bile kolayca aydınlığa çıkalım. Güzel bir pazartesi günü yaşamanızı temenni ederim.

Kazanın ve belanın asla bize bulaşmadığı, acıdan ve dertten uzak durduğumuz, güzelliklerin hep sizinle olduğu bir pazartesi gününüz olsun. Daha iyi olmanızı ve her geçen gün daha iyiye gitmenizi temenni ederim. Hoşgeldin pazartesi sözleri devam ediyor.

Tekrardan hoş geldin pazartesi, yeni bir haftayı en baştan yaşamaya ve de sağlık ve huzur ile olduğumuz bir hafta yaşamanızı dilerim. Bilin ki, iyi bir haftanın başlangıcı iyi bir pazartesi günü yaşamaktan geçer. Onun için güzel bir pazartesi günü yaşayın.

Yeni bir hafta da aslında yeni günleri yaşamak ile gerçekleşir. Ayrıca yeni bir pazartesi gününü yaşamak demek de yeni umutları da beraberinde getirir. Şansın hep sizle olduğu ve de mutluluğun hiç yanı başınızdan eksilmediği bir pazartesi günü yaşamanızı dilerim.

Pazartesi günü yorgunlukların ve işe tekrar dönme gününün vaktidir ama bizler yine de bu yoğun günde bile ailemizi ve tüm sevdiklerimizi ihmal etmemeliyiz. Onun için size ve tüm sevdiklerinize güzel bir pazartesi günü dilerim.

Pazartesi İle İlgili Sözler

Güzel ve mutlu bir pazartesi yaşamak demek aslında tüm haftanın mutlulukla ve güzellik le geçmesi anlamına gelir. Çünkü iyi başlangıçlar diğer tüm güzellikleri de beraberinde getirir. Onun için çok mutlu ve de çok keyifli bir pazartesi günü yaşamanızı dilerim.

Pazartesi aslında her ne kadar iş ve stres ile bağdaşmış olsa bile her gün hayalleri için uyanan ve yeniden işine gitmeye devam eden insanların güçleri ile de bağlantılıdır. Hayalleri ile yaşayan ve hayalleri için yaşayan insanlardan biri olmanız dileği ile. Güzel bir pazartesi günü geçirirsiniz umarım.

Pazartesi demek haftanın ilk günü olması gibi aynı zamanda da bir yeniden doğuşa işarettir. Bunun için her pazartesi yeniden doğan hafta ve yeniden doğan kendimiz için güzel dileklerde bulunmalı ve bol bol olumlu düşünmeliyiz.

İnşallah bu yeni haftaya kazasız, belasız ve sorunsuz başlarız. Ayrıca bugünü de tüm güzellikleri ile yaşar ve olumsuz olan her şeyden kaçınır, bol bol dua edersiniz. Hayırlı pazartesi günleri yaşamanızı temenni ederim.

Sıradaki İslami Dualar

 • Dualar Hazinesi Dualar Hazinesi CUMARTESİ DUASINI DİNLEYELİM Dualar Hazinesi Güne Dua dinleyerek başlayalım. En faziletli duaları ve en etkili duaları sesli olarak dinleyebilirsiniz. Dua dinlemek maddi ve manevi huzur verir. Güne daha motive bir şekilde başlamamıza sebep olur. Bu yüzden dua hayatımızda çok büyük önem taşır. Dua kulun Rabbine niyazıdır en tesirli-sırlı-dualar hazinesi Dua Hazinesi Kitabı Dua Hazinesi PDF Dualar Dua Hazinesi Sözleri Yuvam için dua Uğraşan insanlara dua Zarar verene okunacak dua
 • Sesli dini sohbet Siteleri Sesli dini sohbet Siteleri Sesli dini sohbet Siteleri Dünyanın her yerinden Dini sesli sohbet siteleri ile inancınıza göre kişilerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Dini konuların baz alındığı sohbetler gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka bu duabahcesi sohbet odamiza sizleri de beklıyoruz bu firsati kaçirmayın
 • en güzel 2022 cuma mesajları en güzel 2022 cuma mesajları Selamün aLeyKüm duabahcesi sohbet in sevgili ziyaretçileri Cumanın Mubarek Olsun En güzel anlamlı kısa ve uzun resimli cuma mesajlarını eşinize dostunuza göndererek bu mübarek günde onları mutlu edebilirsiniz. Biz de ayetli ve dualı cuma mesajlarını sizler için hazırladık. İşte 21 Ocak 2022 en özel ve anlamlı cuma mesajları burada
 • Hisler Aynası dini sohbet Hisler Aynası dini sohbet İslami sohbet Hisler dünyası dini sohbet Anlamlı Sözler Saklı Dünya Facebook Hisler Aynası Saklı Dünya Hisler dünyası Resimli Sözler Hisler Denizi Hisler Dünyası Facebook Islami hisler Aynası Hisler Aynası Facebook
 • Muhteşem sohbet Muhteşem sohbet Duabahcesi kanalında dinlediğim islami sohbet Muhteşem sohbetti Rabbim ömrune ilmine rizkina bereket versin bahtin yolun acik olsun,Kıymetli dostlar; sahip olduğumuz maddi ve manevi bütün değerlerimizi bizlere lütfeden Kerim olan Rabbimizdir. O’na layık kul olmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek bizlerin zaten yaratılış gayesidir
 • Allah nelerle imtihan eder Allah nelerle imtihan eder Rabbim agır imtihanından senın sonsuz uçsuz bucaksız rahmetine ve merhametine sıgınıyorum,Bu dünya imtihanınızı bizlere kolaylaştırsın. Ahirette kazandığımıza dair yerimizi cennet yapsın amin,Allah tüm hastalara şifa versin su an hastaneden yazıyorum dualarınız eksik olmasın imtihan zor geliyor artık sabir ya Allah
 • Receb Ayında İhlas Okumanın Faziletleri Receb Ayında İhlas Okumanın Faziletleri Cübbeli ahmet hoca Recep ayında İhlas Okumanın fazileti Recep ayında 100 İhlas Okumanın fazileti Recep ayında 12 bin İhlas Okumanın fazileti İhlas suresi fazileti Recep Ayında 12 bin ihlas okuyan kadın
 • Cuma Mesajları 3 Boyutlu Cuma Mesajları 3 Boyutlu Cuma Mesajları 3 Boyutlu Dini Resimler olarak sizler için birbirinden güzel, kaliteli 3 boyutlu Cuma mesajları hazırladık. Sosyal medya ya da Whatsapp üstünden dilediğiniz gibi Müslüman kardeşlerimize gönderebilirsiniz.
 • Bayan hocalardan Dini sohbetler Bayan hocalardan Dini sohbetler Bayan hocalardan Dini sohbetler duabahcesi sohbet sitemizde devam edıyor Çok güzel bir sohbet dunle bugün tekrar izledim Allah razı olsun ikinizdende göz yaşlarımi tutamadım
 • Regaip Kandili mesajları Regaip Kandili mesajları En yeni ve Güzel Regaip Kandili mesajları 2022, bu sabah saatlerinden itibaren sosyal medyada en çok paylaşılan konuların başında yer aldı. Sevdiklerinin kandilini en güzel, kısa, uzun, dualı, hadisli veya ayetli kandil mesajları eşliğinde kutlamak isteyenler arama motorunda en güzel kandil mesajı seçeneklerine göz atıyor