İlahi Sohbet İlahi Chat Odaları

Dini Sohbet

İLAHİ SOHBET ODALARI

ilahi, günümüzde, tasavvuf olarak da bilinmektedir. geçmiş dönemlerde türk edebiyatında, dini muhteva taşıyan tüm şiirlere, ilahi adı verilirdi, günümüzde ve daha sonrasında, tasavvuf ile ilişkilendirilerek, din musikisine bir makam olarak okunan şiir türlerine ilahi adı verilerek, günümüze kadar gelmiştir. ilahi sohbet odaları içerisinde, bildiğiniz ilahiler üzerinden, muhabbet edebileceğiniz insanlar ile, dini bilgilerinizi aktarabilir bilmediğiniz din temalı bir çok şeyi öğrenme şansını elde edebilirsiniz!

İlahi kelime anlamıylada, Allah C.C ile ilgili olan, ve eksiksiz kusursuz olan anlamlarını da taşımaktadır. bu tarz arkadaşlık, ve muhabbet ortamı arayan kişiler için ideal olan sunucumuz içerisinde ki #islam kanalları içerisinde, hoş bir muhabbet başlangıcı ile gününüzü aydınlatacak, ilim, irfan, bilim adına din adına muhabbet ortamına dahil olabilceğiniz bir platform olarak hizmet vermekteyiz.

Arkadaşlar, Din demek, temizlik demek, iman demek, Allaha inanmak demek. bir çok kişi, arkadaş arayışlarında tanıştığı kişinin dini ile bütünleşmiş, kişisel hayatında bu vecibeleri yerine getiren bir birey ile tanışmak ister, çünkü; zıt dine inanış gerçekleştiren kişiler anlaşma konusunda sorunlar yaşayabilir ve konu kötü bir tartışma ortamına dönüşebilmektedir. Şunu belirtmek isteriz ki ilahi bir sohbet gerçekleştirmek bu doğrultuda temiz ve keyif alacağınız seviyeli bir muhabbet ortamı yaratmak istiyorsanız, öncelikle her türlü fikre, düşünceye hoş görü ile yaklaşmak gerektiğini bilmek gerekir çünkü; dinimiz hoş görü dini olup, şirk koşmayı, iftira ve kötü yorumlamaları, çirkinleşmeleri kabul etmemektedir

Mircte İlahi Sohbet

Temizliğe önem veren bir dine sahip olduğumuz için, her alanda bu olguyu korumak yaşatmak zorundayız. Temizlik denildiğinde, bir çok insanın aklına kişisel temizlik gelmektedir ki aslında bu şekilde düşünmemek gerektiğini, bilmemiz gerektiğini sizlere söyleyebilirim çünkü temizlik sadece bedende olmaz, dilde temizlik olur, insanda temizlik olur, kalpte temizlik olur, temizlik dediğimiz zaman, imanlı bir insansanız eğer, doğru olmayı, yalandan uzak durmayı bilmemiz gerektiğini, önesememiz gerekiyor..

Mobil İlahi Sohbet

İslami sohbet odaları içerisinde, chat gerçekleştirdiğinizde size yakışan bir birey ile gerçekleri, doğru yalansız bir şekilde konuşarak, dinimizin vecibeleri gereği ter temiz bir arkadaşlık başlangıcı yapabilirsiniz, Can sıkıntısı yaşadığınız dönemlerde ve yalnız kaldığınız zamanlarda, sizlere hür, dini usullere uygun bir şekilde arkadaşlık ortamına sahip olan ilahi chat kanallarında, Muhabbete davet ediyoruz. gelin muhabbet edelim kardeşliğimizi koruyalım, İslam demek, iman demek, ilahi demek. kardeşlik demektir...

Sende İlahi sohbet Konulari Takip et..! İslami Hafizani Tazele isLami konularını kaçırma..

İlahi Chat

islami chat odalarımızda musluman kitle ile sohbet ederek yeni dini arkadaşlar kazanabilirsiniz. Mobil üzerinden müslümanlarla sohbet etmenin ayrıcalığını bizimle farkedin.

Seviyeli ilahi Sohbet

Kendine Özgun Kurallari ile seviyeli Dini sohbet etmenin farkını bizimle yaşayın. Kalite ve seviyeden ödün vermeyen Dini chat odalarımızda huzur ve güven içinde islami sohbetler edin.