Nurchat Sohbet Odaları

Dini Sohbet

Dinimizce haram olan şekillerde eğlenmekten sakınmak gerekir. Günahlarda mutluluk aramaktan da kaçınmak gerekir. Haramlar sınırlıdır, helaller ise sınırsızdır. Helallerle yetinmek esastır. Rabbim biz bütün Müslümanlara şakalarımızda, eğlencelerimizde ve tüm yaşantımızda buyruklarına uygun davranmayı nasip eylesin! Vaktin her anı Rabbi teâlâ aittir.Boylesi bir ahvalde vücuda gelen her zuhurat halikini gösterir.!

Nurchat dini sohbet Olarak İslami Chat dünyasında meydana gelen son gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. islami sohbet odalarımızda bay/bayan kullanicilara soz laf atma Tacizine Maruz kaLmadan islami konuları rahatlıkla konuşabilir, hadis, fıkıh, tefsir veya ayetlerle gerekli açıklamaları yapabilirsiniz.Bildiğiniz üzere odalarımız tüm mobil cihazlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Gündelik hayatın sıkıntısından bunaldıysanız, vakit geçirmek için yer arıyorsanız. Dinisohbet sitemiz bu iş için tam da biçilmiş kaftandır. Mobil Chat özelliği olan sitemizin dini sohbet odalarında islam ile alakalı her türlü Dini konuyu rahatlıkla paylaşabilir #islami oyun kanallarımızda oyun oynayabilir,Dini Radyo kanalımızda ise günün sevilen ilahilerini,İslami radyo kanalımızdakı dj'lerimizin sunumu ile dinleyebilirsiniz. google aramalarinda; islami sohbet, ios islami sohbet,menzil islami evlilik sitesi, müslümanlar sohbet, duabahçesi chat, islami chat evlilik, tasavvuf chat, Ankara islami sohbet, islami görüntülü sohbet, Nurchat sohbet, Bayanlar için dini sohbet yerleri, geveze islami sohbet, İstanbul bayan dini sohbet, benim sohbet ve ilahi sohbet gibi bütün aramalara cevap verecek şekilde kendimizi geliştirdik...

Türkiyenin en çok ziyaret edilen islami sohbet odaları arasında yer alan sitemiz en seviyeli sohbet sitesinde sizler girdiğiniz odanın standartlarına ve içeriğine uygun sohbet eden ve bu sohbeti son derece saygılı bir şekilde sürdüren binlerce üyeyi görebilirsiniz. Sohbet odalarımızda günün her saatinde islami chat yapılmaktadır. Güvenle ve hızlı bir şekilde mobil sohbet yapabileceğiniz odalarımızda dini konuları takip edebilir, eğer dilerseniz ana sitemiz muslumanlar sohbet adresinden gerekli programları indirebilirsiniz. Seviyeli bir sohbet ortamı tesis etmek için operatörlerimiz sürekli gözetim ve kontrol yaparak arıza çıkaran kullanıcıları, odalardan çıkarmaktadır.

Türkiyenin En Seviyeli, Nurchat sohbet Sitesi

"İslam’da eğlenmek vardır, hatta Peygamberimiz Medine-i Münevvere ‘de düğünlerde def çalınmasına müsaade etmiştir. Bundan dolayı kadınlar kendi aralarında, aynı şekilde erkekler de kendi aralarında eğlenebilirler. Mesela Efendimiz zaman zaman deve yarışları düzenliyor Hatta özel olarak yarış için hazırlanan atlar ve yük beygirleri arasında ayrı ayrı yarışlar düzenlemiş ve galip gelenleri ödüllendirmiştir. (Buhârî, Ṣalât, 41, Cihâd, 56, 57, 58); (Müslim, İmâre, 95) Yüzmek ve güreş gibi spor faaliyetleri de yaptığı biliniyor. Peygamber Efendimiz’in Hazreti Aişe (r.a.) Annemizle koşu yarışı yapması ve onu deve yarışlarına götürmesi de kaynaklarda zikrediliyor. Bu da Müslüman’ın zaman zaman helal ve meşru şekilde eğlenebileceğini gösteriyor. Rasulullah (s.a.v.) şöyle buyuruyor: “Yahudiler bilsin! Dinimizde genişlik vardır. Ben, müsamahalı hanif bir dinle gönderildim.” (Ahmed bin Hanbel, Müsned, 24855) Fakat buradaki genişlik kavramına gelişi güzel anlam verilerek suistimal yoluna da gidilemez. Demek ki bizler değişik vesilelerle eğlenebiliriz ama burada dikkat etmemiz gereken en önemli konu helal ve meşru yoldan ayrılmamaktır. Çünkü haramlar, eğlence zamanı, düğün günü gibi zamanlarda helal olmaz. Haramlarda mutluluğu aramamalıyız. En önemli konu da eğlencelerimiz bizleri farzları yapmaktan alıkoymamalıdır. Öncelikli olarak kadın erkek mahremiyetine dikkat etmek gerekir)

Dua bahcesi Mobil Sohbet

Nurchat Mobil sohbet, insanlar arasındaki sevgi ve saygıya, dini sohbet dahilinde yön veren bir sohbet adabıyla konuşulması gerektiğinin altını çizerek, ailenize nasıl davranmanız gerektiği icabı var ise bu sohbette de buna binaen öyle ve size yakışır şekilde sohbet etmeniz gerektiğine vurgu yaparak hayırlı ve eğlenceli sohbet ve zaman geçirmenizi temenni eder. Dünyada ve Türkiyede ne kadar müslüman varsa sitemiz içerisinde doyasıya chat yapmaktadırlar.Hergün yenilenen mobil islami sohbet teknolojiye ayak uyduran mobil dini chat sistemini sizlerin hizmetinize sunduk. Kullanıcılar sohbet gerçekleştirdiği esnada, bir çok farklı yerlerde bulunabilirler, bu gibi durumlarda mobil kullanılabilirlik arayışlarına girebiliyorlar, islami sohbet odalarımızın tamamı, mobil uyumlu olup, kullanıcılarından deneyim puanı olarak tam puan almıştır, her hangi bir kasma, donma, gibi problemler yaşamadan islam sohbet odalarına mobil sohbet aracılığı ile bağlanabilir ve her hangi bir uygulama indirmenize gerek bulunmadığını belirtmek isteriz..

Sende Nurchat sitesindekı Dualari Takip et..! İslami Hafizani Tazele Dini Tartişmalari kaçırma....

Duabahcesi Nur Chat

islami Nur chat dua bahçesi odalarımızda musluman kitle ile sohbet ederek yeni islami arkadaşlar kazanabilirsiniz. Mobil üzerinden Dua bahçesinde sohbet etmenin ayrıcalığını bizimle farkedin..

Seviyeli Nur Sohbet Odaları

Nurchat sohbet Kurallari ile seviyeli Dua ve Dini sohbet etmenin farkını bizimle yaşayın. Kalite ve seviyeden ödün vermeyen Dini chat odalarımızda huzur ve güven içinde islami sohbetler edin...